Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։
