Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: City
lv: Pilsēta

en: Nickname
lv: Segvārds

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.
