Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Country
mr: देश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.
