Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Country
oc: País

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: City
oc: Vila

en: Province
oc: Província

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.
