Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Country
pl: Państwo

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: City
pl: Miasto

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Province
pl: Województwo

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: Updated time
pl: Data aktualizacji
