Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Country
tr: Ülke

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: City
tr: Şehir

en: The name %name is already taken.
tr: %name adı zaten kullanılıyor.
