Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Country
vi: Quốc gia

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: City
vi: Thành phố

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Province
vi: Tỉnh

en: The name %name is already taken.
vi: Tên người dùng %name đã được sử dụng.
