Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Country
ar: الدولة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: User Information
ar: معلومات المستخدم
