Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Country
be: Краіна

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.
