Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།
