Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Country
ca: País

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: City
ca: Ciutat

en: Province
ca: Província

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.
