Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Country
cs: Země

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: City
cs: Město

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.
