Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Country
el: Χώρα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: City
el: Πόλη

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.
