Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Country
et: Riik

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: City
et: Linn

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.
