Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Country
hu: Ország

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: City
hu: Város

en: Nickname
hu: Becenév

en: Province
hu: Tartomány

en: The name %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.
