Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Country
ja: 国

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: City
ja: 市区町村

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Province
ja: 都道府県

en: The name %name is already taken.
ja: ユーザー名 %name はすでに登録されています。
