Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Country
no: Land

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Save
no: Lagre

en: City
no: By

en: The name %name is already taken.
no: Navnet %name er allerede i bruk.
