Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Country
nl: Land

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: City
nl: Plaats

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Province
nl: Provincie

en: The name %name is already taken.
nl: De naam %name is reeds in gebruik.

en: Updated time
nl: Tijdstip van update

en: config
nl: configureren
