Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Country
fa: کشور

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: City
fa: شهر
