Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Country
te: దేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: City
te: నగరం

en: The name %name is already taken.
te: %name అనే పేరుని ఇప్పటికే తీసేసుకున్నారు.
