Open Weixin (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: City
th: จังหวัด

en: Province
th: จังหวัด

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว
