Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Country
de: Land

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: City
de: Stadt

en: Nickname
de: Spitzname

en: Province
de: Provinz

en: The name %name is already taken.
de: Der Name %name ist bereits vergeben.

en: User Information
de: Benutzerinformationen

en: Updated time
de: Aktualisierungszeit

en: config
de: Konfiguration
