Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Country
gl: País

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Province
gl: Provincia

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.
