Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Country
is: Land

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: City
is: Borg

en: Province
is: Hérað

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.
