Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Country
jv: Negara

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.
