Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Country
pt: País

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Save
pt: Salvar

en: City
pt: Cidade

en: Nickname
pt: Apelido

en: Province
pt: Estado

en: The name %name is already taken.
pt: O nome %name já está em uso.

en: User Information
pt: Informação do usuário

en: Updated time
pt: Data de atualização
