Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Country
ru: Страна

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: City
ru: Город

en: Province
ru: Область

en: The name %name is already taken.
ru: Имя %name уже используется.
