Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Country
sv: Land

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: City
sv: Stad

en: Province
sv: Landskap

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.

en: config
sv: konfiguration
