Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Country
af: Land

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.
