Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Country
bg: Страна

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.
