Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Country
fi: Maa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: City
fi: Kaupunki

en: Province
fi: Provinssi

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: User Information
fi: Käyttäjätiedot
