Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: City
he: עיר

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.
