Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Country
lt: Šalis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: City
lt: Miestas

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.
