Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Country
pt: País

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: City
pt: Município/Concelho

en: Province
pt: Distrito

en: The name %name is already taken.
pt: O nome %name já existe.
