Open Weixin (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: City
sk: Mesto

en: Province
sk: Provincia

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.
