Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Country
uk: Країна

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: City
uk: Місто

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Province
uk: Область

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.
