Open Academy (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

[ctx: date_nav]
en: Prev
mk: Претходен

[ctx: date_nav]
en: Next
mk: Следен
