Open Academy (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go
cs: Přejít

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Address
cs: Adresa

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: You are here
cs: Jste zde

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Fax Number
cs: Fax

[ctx: date_nav]
en: Prev
cs: Předchozí

[ctx: date_nav]
en: Next
cs: Další

en: @current of @total
cs: @current z @total
