Open Academy (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (1509 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: RSS feed
lv: RSS barotne

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: License
lv: Licenze

en: Home page
lv: Mājaslapa

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Clear index
lv: Notīrīt indeksu

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: add
lv: pievienot

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: file
lv: datne

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: 1 stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Mājvieta

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk kā %number vēstules stundā. Pamēģiniet, lūdzu, pēc laika.

en: Your name
lv: Vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Send e-mail
lv: Nosūtīt e-pastu

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Detaļas

en: System
lv: Sistēma

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Directory
lv: Direktorija

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: here
lv: šeit

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: <All>
lv: <Visi>

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Edit view
lv: Rediģēt skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Path location
lv: Takas atrašanās vieta

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Original
lv: Oriģināls

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Logout
lv: Iziet

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: show
lv: rādīt

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Port
lv: Ports

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: minutes
lv: minūtes

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
lv: <P>Skaties pilnu dokumentāciju !link.</P>

en: Calendar Legend
lv: Kalendāra leģenda

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: 1 item | @count items
lv[0]: 1 ieraksts
lv[1]: @count ieraksti
lv[2]: nav vienību

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Manual
lv: Manuāli

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: Caption
lv: Paraksts

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu vēstule nosūtīta.

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: open
lv: atvērts

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: Match type
lv: Atbilst veidam

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: options
lv: opcijas

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: System default
lv: Sistēmas noklusējums

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: image
lv: attēls

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Facets
lv: Faseti

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Revision of %title from %date
lv: Revīzija %title datumā %date

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: cancel
lv: atcelt

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File types
lv: Datņu veidi

en: Slogan
lv: Devīze

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Information
lv: Informācija

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Index
lv: Saraksts

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Global
lv: Globāls

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Available
lv: Pieejams

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: File display
lv: Faila attēlojums

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: All types
lv: Visi veidi

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: 1 year | @count years
lv[0]: 1 gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count years

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: 1 nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 min | @count min
lv[0]: 1 minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: 1 sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Field settings
lv: Lauku uzstādījumi

en: Default order
lv: Noklusētā secība

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku.

en: Content ranking
lv: Satura sarindošana

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lv: Sekojošie skaitļi kontrolē, kuras īpašības meklēšana ņem vērā, kad sakārto rezultātus noteiktā secībā. Jo lielāks skaitlis, jo lielāka ietekme, savukārt nulle nozīmē, ka īpašība jāignorē. Šo skaitļu izmaiņa nepieprasa, lai meklēšanas indekss tiktu pārbūvēts. Izmaiņas ir tūlītējas.

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Or
lv: Vai

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: where
lv: kur

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lv: Maksimālais kontaktformu skaits, ko lietotājs var nosūtīt stundā.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: clone
lv: klonēt

en: A collection of data to cache.
lv: Kešojamo datu kolekcija.

en: Target
lv: Mērķis

en: Web
lv: Internets

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Effect
lv: Effekts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāju lomas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Importing
lv: Importē

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: hide
lv: slēpt

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Example:
lv: Piemērs:

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: More...
lv: Vairāk...

en: export
lv: eksportēt

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Datni %file nebija iespējams saglabāt. Notikusi nezināma kļūda.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: IP address
lv: IP adrese

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Delete selected files
lv: Dzēst atlasītās datnes

en: No files available.
lv: Nav pieejama neviena datne.

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas saturs

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Citation
lv: Atsauce

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Uses
lv: Lieto

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Solr port
lv: Solr ports

en: Solr path
lv: Solr ceļš

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: File preview
lv: Priekšapskatīt failu

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Datnes MIME tips.

en: Attached to
lv: Pievienots

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Sum
lv: Summa

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: 3 items
lv: 3 vienumi

en: 5 items
lv: 5 vienumi

en: 10 items
lv: 10 vienumi

en: Too many items
lv: Par daudz vienumu

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: The {node}.nid of the node.
lv: Mezgla {node}.nid

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Basic options
lv: Pamata iestatījumi

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
lv: Kur parādīt ceļu uz HTML elementiem (t.i. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
lv: Šī opcija ļauj iespējot/atspējot izmēru izmaiņas pogu. Ja iespējota, tad takas atrašanās vietas rīkjoslai iestatījumam jābūt "Augša" vai "Apakša", lai tiktu parādīts izmēru izmaiņas ikona.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Force cleanup on standard paste
lv: Lietojot standarta ielīmēšanu, piespiedu kārtā veikt attīrīšanu.

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
lv: Ja iespējots noklusējuma "ielīmēt" funkcija (CTRL-V vai SHIFT-INS) tiks izpildīta kā "ielīmēt no word" spraudņa funkcija.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
lv: Pieejamie tokeni: <code>%b</code> (pamata taka, piem.: <code>/</code>), <code>%t</code> (taka uz tēmu, piem.: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Visual aid
lv: Vizuāla palīdzība

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Insert layer
lv: Ievietot kārtu

en: Move forward
lv: Uz priekšu

en: Move backward
lv: Atpakaļ

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Style properties
lv: Stila īpašības

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: HTML filter
lv: HTML filtrs

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Delete field
lv: Dzēst lauku

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: View the calendar.
lv: Aplūkot kalendāru.

en: Half hour
lv: Pusstunda

en: All times
lv: Visi laiki

en: Before @time
lv: Pirms @time

en: Empty day
lv: Tukša diena

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Primary Key: The {node}.vid of the node.
lv: Primārā atslēga: mezgla {node}.vid.

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Did you mean
lv: Vai jūs domājāt

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Show fewer
lv: Rādīt mazāk

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju

en: Filter by content type.
lv: Filtrēt pēc satura tipa.

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Render
lv: Atveidot

en: Private files
lv: Privātas datnes

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētās datnes ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Contextual links
lv: Konteksta saites

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Rediģēt @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Piezīmes par labojumu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Public files
lv: Publiskas datnes

en: Downloading updates failed:
lv: Atjauninājumu lejuplāde neveiksmīga:

en: Updates downloaded successfully.
lv: Atjauninājumi veiksmīgi lejuplādēti.

en: Downloading %project
lv: Lejuplādē %project

en: Failed to download %project from %url
lv: Neizdevās lejuplādēt %project no %url

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Parādīt noteiktu skaitu vienības.

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Wysiwyg profiles
lv: Wysiwyg profili

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Check spelling as you type
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: Stream open: %url
lv: Atvērt plūsmu: %url

en: Stream opened: %parameters
lv: Plūsma atvērta: %parameters

en: Other match type value
lv: Cita veida atbilstības vērtība

en: Allowed streams
lv: Atļautās plūsmas

en: Allowed mimetypes
lv: Atļautie mime tipi

en: You may optionally enter one or more allowed file mimetypes for this Media type, if appropriate, separating each with a space. You may use a regular expression for matching, such as %image_match (which would match any mimetype beginning with %image) or %any_match, which would match any file mimetype.
lv: Neobligāti var norādīt vienu vai vairākus failu MIME tipus.

en: You may optionally enter one or more allowed file extensions for this Media type, if appropriate, separating each with a space (and no dots).
lv: Opcionāli varat ievadīt vienu vai vairākus atļautos failu paplašinājumus šim Mediju veidam, ja nepieciešams. Atdaliet vienu no otra ar atstarpi (nevis punktu).

en: The @label media type has been saved.
lv: @label mediju veids ir saglabāts.

en: Multimedia asset
lv: Multimediju līdzeklis

en: This field stores a reference to a multimedia asset.
lv: Šis lauks glabā atsauci uz multimediju līdzekli.

en: Allowed URI schemes
lv: Atļautās URI struktūras

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
lv: URI shēmas iekļauj public:// un private://, kas ir Drupal failu direktorijas, kas arī var norādīt uz ārējiem serveriem.

en: Embedding %filename
lv: Embedēt %filename

en: media
lv: mediji

en: Unable to render media from %tag. Error: %error
lv: Nav iespējams attēlot mediju no %tag. Kļūda: %error

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: The file @name was uploaded
lv: Fails @name tika augšupielādēts

en: An error occurred and no file was uploaded.
lv: Radās kļūda un faili netika augšupielādēti.

en: Thumbnail for !filename.
lv: !filename sīktēls.

en: Media Repository
lv: Mediju repozitorijs

en: Media module allows you to maintain a <a href="@mediarepo">media asset repository</a> where in you can add, remove, reuse your media assets. You can add the media file using upload form or from a url and also do bulk operations on the media assets.
lv: Mediju modulis ļauj jums pārvaldōt <a href="@mediarepo">mediju aktīvo repozitoriju</a>

en: Attaching media assets to content types
lv: Pievienot mediju aktīvus pie satura veidiem

en: Media assets can be attached to content types as fields. To add a media field to a <a href="@content-type">content type</a>, go to the content type's <em>manage fields</em> page, and add a new field of type <em>Multimedia Asset</em>.
lv: Mediju aktīvi var tikt pievienoti kā satura veida lauks.

en: Using media assets in WYSIWYG
lv: Lietot mediju aktīvus WYSIWYG editorā

en: Media module provides rich integration with WYSIWYG editors, using Media Browser plugin you can select media asset from library to add to the rich text editor moreover you can add media asset from the media browser itself using either upload method or add from url method. To configure media with WYSIWYG you need two steps of configuration:
lv: Mediju modulis piedāvā integrāciju ar WYSIWYG editoru.

en: Enable WYSIWYG plugin on your desired <a href="@wysiwyg-profile">WYSIWYG profile</a>. Please note that you will need to have <a href="@wysiwyg">WYSIWYG</a> module enabled.
lv: Ieslēdziet WYSIWYG spraudni, kā uzskatiet par nepieciešamu <a href="@wysiwyg-profile">WYSIWYG profils</a>. Ņemiet vērā, ka jābūt ieslēgtam <a href="@wysiwyg">WYSIWYG</a> modulim.

en: Add Media Filter to the WYSIWYG enabled <a href="@input-format">Input format</a>
lv: Pievienot mediju filtru WYSIWYG ieslēgtajam <a href="@input-format">ievades formātam</a>

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Manage files used on your site.
lv: Pārvaldīt failus, kas izmantoti jūsu lapā.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Media Browser for picking media and uploading new media
lv: Mediju pārlūks, lai izvēlētos un ielādētu jaunus medijus

en: Media Browser test
lv: Mediju pārlūka tests

en: Make it easier to test media browser
lv: Padara vieglāku mediju testu

en: Media browser list
lv: Mediju pārlūku saraksts

en: Media browser library
lv: Mediju pārlūku bibliotēka

en: Style selector
lv: Stilu izvēle

en: Choose a format for a piece of media
lv: Izvēlieties formātu mediju daļām

en: Provides the core Media API
lv: Piedāvā core Media API

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Import these files?
lv: Importēt šīs datnes?

en: The provided directory does not exist.
lv: Norādītais direktorijs neeksistē.

en: No files were found in %directory matching %pattern
lv: %directory netika atrasti faili, kas atbilst %pattern

en: Import files into your media library.
lv: Importēt failus jūsu mediju bibliotēkā.

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Custom display settings
lv: Pielāgotas attēlošanas iestatījumi

en: Use custom display settings for the following view modes
lv: Izmantojiet pielāgotas attelošanas iestatījumus sekojošiem apskates režīmiem

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Noklusējums -

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: Administrative overlay
lv: Administratīvais pārklājums

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: Media file selector
lv: Mediju failu izvēle

en: Large filetype icon
lv: Liela faila tipa ikona

en: Current format is
lv: Pašreizējais formāts ir

en: No file appears to have been selected.
lv: Nav atlasīts neviens fails.

en: Start upload
lv: Sākt ielādi

en: Click to edit details
lv: Klikšķināt lai labotu detaļas

en: Import media files from the local filesystem
lv: Importēt mediju failus no lokālās failsistēmas

en: Simple file importer
lv: Vienkāršais failu importētājs

en: @type media type settings
lv: @type mediju tipu uzstādījumi

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
lv: Tikai norādītie failu tipi ir atļauti augšupielādei: %types-allowed

en: %url could not be added.
lv: Nevarēja pievienot %url.

en: Unable to handle the provided embed string or URL.
lv: Nav iespējams apstrādāt embed kodu vai saiti.

en: Media Internet Sources
lv: Mediju interneta avoti

en: Provides an API for accessing media on various internet services
lv: Piedāvā API lai piekļūtu medijiem dažādos interneta servisos

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto adresi

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
lv: <p>Šim laukam pieejami sekojoši tokeni. ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots, pārkārtojiet lauku secību. 
    Ja vēlaties izmantot simbolus %5B un %5D lūdzu lietotjiet HTML entītiju kodus '%5B' vai '%5D' vai arī tie tiks aizstāti ar tukšumu.

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja iezīmēts, daudzskaitlībai tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks saizvietots ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Faila pielietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: Add media from remote services
lv: Pievienot medijus no attālinātajiem servisiem

en: Add media from remote sources such as other websites, YouTube, etc
lv: Pievienot medijus no attālinātajiem avotiem, tādiem kā citas mājaslapas, YouTube u.c.

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusētais kārtojums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formātā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: %element_title is required.
lv: %element_title ir obligāts.

en: This filter will convert [[{type:media... ]] tags into markup.
lv: Šis filtrs konvertē [[{type:media... ]] tagus uz atzīmēm.

en: Media browser settings
lv: Mediju pārlūka uzstādījumi

en: Configure the behavior and display of the media browser.
lv: Konfigurēt mediju pārlūka izskatu un funkcionalitāti.

en: Media browser theme
lv: Mediju pārlūka tēma

en: This theme will be used for all media related dialogs.  It can be different from your site's theme because many site themes do not work well in the small windows which media uses.
lv: Šī tēma tiks izmantota visu ar medijiem saistīto skatu logos.

en: File extensions which are accepted in the media browser.  Use spaces to separate (e.g. "jpg gif pdf doc"). <br/><em>Note that this can be overriden on a per-field basis when creating multimedia asset fields and files of certain extensions cannot be embedded at this time.</em>
lv: Failu paplašinājumi, kuri tiek akceptēti mediju pārlūkā.

en: If you switch views, you will lose your selection.
lv: Ja pārslēgsiet skatus, jūs pazaudēsiet izvēlētās vērtības.

en: Filter by @title:
lv: Filtrēt pēc @title:

en: Filter by author.
lv: Filtrēt pēc autora.

en: Filter by language.
lv: Filtrēt pēc valodas.

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)

en: This display is disabled.
lv: Displejs ir izslēgts

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: manage file display
lv: labot faila attēlojumu

en: No file types available.
lv: Nav pieejami failu tipi.

en: Enabled displays
lv: Ieslēgti attēlojumi

en: Display precedence order
lv: Attēlot prioriātes kārtību

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
lv: Kad fails ir ieladēts lapā, tiek piešķirts viens no sekojošajiem tipiem.

en: Manage file types
lv: Pārvaldīt failu tipus

en: Manage file display
lv: Pārvaldīt failu attēlojumu

en: Extends Drupal file entities to be fieldable and viewable.
lv: Paplašina Drupal failu entītijas, lai būtu iespējams pievienot laukus un skatāmas.

en: File view mode
lv: Faila apskates režīms

en: File view mode: @view_mode
lv: Faila apskates režīms: @view_mode

en: Configure filters
lv: Konfigurēt filtrus

en: Upcoming events block
lv: Gaidāmo notikumu bloks

en: Error retrieving XML from %url: %error
lv: Kļūda nolasot XML no %url: %error

en: Cannot continue, nothing selected
lv: Nevar turpināt, nekas nav izvēlēts

en: Error getting media.
lv: Kļūda nolasot mediju.

en: URL or Embed code
lv: Saite vai Emded kods

en: Input a url or embed code from one of the listed providers.
lv: Ievadiet saiti vai embed kodu no kāda no uzskaitītajiem piedāvātājiem.

en: Supported Providers
lv: Atbalstītie piedāvātāji

en: Search Dialog
lv: Meklēšanas dialoga logs

en: Edit dialog
lv: Rediģēšanas dialoga logs

en: Add dialog
lv: Pievienošanas dialoga logs

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: The Media module is a File Browser to the Internet, media provides a framework for managing files and multimedia assets, regardless of whether they are hosted on your own site or a 3rd party site. It replaces the Drupal core upload field with a unified User Interface where editors and administrators can upload, manage, and reuse files and multimedia assets. Media module also provides rich integration with WYSIWYG module to let content creators access media assets in rich text editor. Javascript is required to use the Media module.  For more information check <a href="@media_faq">Media Module page</a>
lv: Mediju modulis piedāvā iespēju pārvaldīt medijus, kas glabājas uz diska vai ielādēti no interneta. Vairāk informācijas <a href="@media_faq">Media Module lapā</a>

en: Allowed file extensions for uploaded files
lv: Atļautie failu paplašinājumi augšupielādei

en: Allowed remote media types
lv: Atļautie attālinātie mediju tipi

en: Media types which are allowed for this field when using remote streams.
lv: Mediju tipi, kas ir atļauti šim laukam, izmantojot attālināto straumēšanu(strams).

en: The file directory @dir does not exist or is not writable. Please contact an administrator.
lv: Failu direktorija @dir neeksistē vai arī nav rakstīšanas tiesību. Kontaktējaties ar administratoru.

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: There is nothing in your media library. Select the Upload tab above to add a file.
lv: Šobrīd mediju bibliotēka ir tukša. Izvēlieties "Ielādēt" tabu, lai pievienotu failu.

en: Administer files
lv: Administrēt datnes

en: Manage settings for the type of files used on your site.
lv: Pārvaldīt iestatījumus vietnē izmantotajiem datņu veidiem.

en: File entity
lv: Failu entītijas

en: The content title of the entity.
lv: Entītes satura virsraksts.

en: The content title of the this revision of the entity.
lv: Šīs entītes revīzijas satura virsraksts.

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Fields used in views
lv: Skatā lietotie lauki

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: Choose what to attach this view to.
lv: Izvēlies kam pievienot šo skatu.

en: 1 item
lv: 1 ieraksts

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: In Theme
lv: Tēmā

en: Example: !example
lv: Piemērs: !example

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: Date and Calendar Documentation
lv: Datuma un kalendāra dokumentācija

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite
