Open Academy (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Go
sk: Prejsť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Fax Number
sk: Fax

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie
