Open Academy (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (402 entries)

en: list
sl: seznam

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Home page
sl: Domača stran

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: username
sl: uporabniško ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Clear index
sl: Počisti indeks

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Selected
sl: Izbrano

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sl: Ne morete kontaktirati več kot %number uporabnikov na uro. Prosim, poskusite pozneje.

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Your e-mail address
sl: Vaš e-mail naslov

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: System
sl: Sistem

en: Processors
sl: Procesorji

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Profile
sl: Profil

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Logout
sl: Odjava

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Key
sl: Ključ

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: update
sl: posodobi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Workflow
sl: Potek dela

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: any
sl: karkoli

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Info
sl: Podatki

en: Clean
sl: Čista

en: Blocked
sl: Blokiran

en: open
sl: odpri

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Forums
sl: Forumi

en: revert
sl: povrni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Standard
sl: Standardni

en: System default
sl: Privzeto

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: image
sl: slika

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Themes
sl: Teme

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Read only
sl: Samo branje

en: disable
sl: onemogoči

en: is
sl: je

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Blocks
sl: Bloki

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.

en: Menus
sl: Meniji

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Index
sl: Indeks

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Loading
sl: Nalagam

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: Any
sl: Katerokoli

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sl: Naslednje številke določajo, katere lastnosti bodo bolj pomembne pri prikazu rezultatov ob iskanju vsebine. Višje številke pomenijo večji vpliv, nič pomeni, da je lastnost prezrta. Spreminjanje teh številk ne zahteva ponovne izgranje iskalenga indeksa. Spremembe bodo v veljavo stopile takoj.

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Or
sl: Ali

en: About
sl: O modulu

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: where
sl: kjer

en: field
sl: polje

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.

en: Effect
sl: Učinek

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Acronym
sl: Kratica

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Admin
sl: Skrbnik

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra

en: Basic options
sl: Osnovne možnosti

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Allowed HTML tags: @tags
sl: Dovoljene HTML oznake:@tags

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Delete field
sl: izbriši polje

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba
