Open Academy (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: @current of @total
bo: @total་ནས་@current
