Open Academy (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go
hu: Mehet

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Address
hu: Cím

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Congratulations!
hu: Gratulálunk!

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Jump to Navigation
hu: Ugrás a navigációra

en: Fax Number
hu: Fax

en: Phone:
hu: Telefon:

[ctx: date_nav]
en: Prev
hu: Előző

[ctx: date_nav]
en: Next
hu: Következő

en: @current of @total
hu: @current / @total
