Open Academy (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go
nl: Filter

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Address
nl: Adres

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: You are here
nl: U bent hier

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Jump to Navigation
nl: Naar navigatie gaan

en: Fax Number
nl: Faxnummer

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: @current of @total
nl: @current van @total
