Open Academy (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go
ja: 実行

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Address
ja: 住所

en: You are here
ja: 現在地

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: @current of @total
ja: @total 中の @current
