Open Academy (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: The specified passwords do not match.
el: Οι κωδικοί που δόθηκαν δεν είναι ίδιοι.

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Connect
el: Σύνδεση

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: @current of @total
el: @current από @total
