Open Academy (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Help
gu: મદદ

en: The specified passwords do not match.
gu: તમે ઉમેરેલા સાંકેતિક શબ્દોમાં તફાવત છે
