Open Academy (7.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Go
oc: Anatz

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Address
oc: Adreça

en: The specified passwords do not match.
oc: Los senhals son pas identics.

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

[ctx: date_nav]
en: Prev
oc: Préc.

[ctx: date_nav]
en: Next
oc: Suiv.

en: @current of @total
oc: @current sus @total
