Open Academy (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Go
uk: Перехід

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Welcome
uk: Вітання

en: Address
uk: Адреса

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Connect
uk: З'єднання

en: Congratulations!
uk: Вітаємо!

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Fax Number
uk: Номер факсу

en: Phone:
uk: Телефон:

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст

en: @current of @total
uk: @current з @total

en: Finished!
uk: Завершено!

en: By !username / !datetime
uk: Автор: !username / !datetime

en: Social Media Links in Footer
uk: Посилання на соціальні мережі в нижньому колонтитулі

en: Chapter Three
uk: Глава 3

en: Powered by !drupal
uk: Створено на !drupal

en: Change my username and password.
uk: Змінити моє ім'я користувача та пароль.
