Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: The specified passwords do not match.
be: Уведзеныя паролі не супадаюць.

en: You are here
be: Вы тут

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

[ctx: date_nav]
en: Prev
be: Папярэд
    у кантэксце: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav
